Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Guxim apo çmenduri: Piloti rus drejton aeroplanin luftarak “kabriolet”

Në internet është publikuar një video ku një pilot rus shihet duke e pilotuar një aeroplan që e ka të hequr mbulesën prej xhami mbi kokën e pilotit.

Raportohet se aeroplani që shihet në këtë video është i tipit Su-57, shkruan The Sun, transmeton Gazeta Express.

Nga shumëkush, ky veprim mund të vlerësohet si trimëri, por disa mund ta cilësojnë edhe çmenduri, duke pasur parasysh rrezikun kur ky aeroplan bën manovra dhe rrotullohet me shpejtësi të madhe.

Postime të ngjashme

E bleu vazon për 35 dollarë, tash pritet ta shesë për gjysmë milioni

S.B.

Ndryshimet klimatike kërcënojnë pyjet evropiane

S.B.

Udhëtimi në Tequila për të zbuluar sekretin e prodhimit të pijes së famshme

S.B.

Burri mbetet 14 orë në Oqeanin Paqësor, shpëton jetën duke u kapur në mbeturina të detit

S.B.

Një lojë e thjeshtë për fëmijë ka shqetësuar shumë të rriturit, a dini si ta zgjidhni atë?

S.B.

Njerëzit tmerrohen kur babai ndan videon ku vajza e tij e vogël tërhiqet nën shtrat

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...