Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Gwen Stefani fejohet me Blake Shelton

Zhurnal Ads

Këngëtarja e njohur, Gwen Stefani, të martën është fejuar me Blake Shelton.

Lajmin e ëmbël ajo e bëri të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ndërsa bëri të ditur se ka pranuar propozimin, shkruan Mirror.

“Blake Shelston, po të lutem”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë, ku shihej duke shkëmbyer puthje me të fejuarin.

Ndërsa u panë që ishin duke shijuar momente të lumtura, Stefani për ndjekësit kishte ofruar mundësinë të shohin edhe unazën e fejesës.

Blake po ashtu në rrjetin social Twitter ka treguar se si Gwen këtë vit ka ndikuar shumë pozitivisht tek ai.

“Gwen Stefani, faleminderit që më sigurove vitin 2020 dhe pjesën tjetër të jetës sime”, është shprehur Shelton.

Artistjadhe Blake ishin takuar në vitin 2015, ku që të dy ishin juri në “The Voice”.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dafina shfaqet joshëse duke ulur pantallonat para pasqyrës

S.B.

Kapet mat Andi i “Përputhen” me modelen?

admin

Pharrell Williams thotë se Rihanna “është prej një bote tjetër”

S.B.

Zaimina shfaqet tërheqëse me fustanin e shkurtë me dekolte të hapur

S.B.

Demi Moore: Kur isha 15 vjeç, mamaja më shiti për 500 dollarë tek një përdhunues

S.B.

Dafina dhe Dj Geek në takim romantik

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...