Sport

“Haaland do ta copëtojë Serbinë si një lakër”, norvegjezët “çmendin” serbët

Zhurnal Ads

Më 8 tetor do Norvegjia do të përballet me Serbinë në një ndeshje të “Play-Off-it” të Ligës së Kombeve. Kjo ndeshje po pritet me interesim të madh në Norvegji, derisa norvegjezët vendas po bëjnë përgatitje mobilizimi për fitore, transmeton Gazeta Express.

Madje, ish-futbollisti dhe tani komediani Bernt Hulsker ka zgjedhur që të provokojë disi rivalët nga Beogradi, të cilët preken lehtë në këso raste duke u ankuar në “provokim”

Madje, serbët ndihen të provokuar nga norvegjezët shkaku i një kënge motivuese për Norvegjinë, ku thuhet se ylli norvegjez, “Haaland do t’i copëtojë serbët sikurse një lakër”. Kjo ka bërë jehonë në mediat serbe, që e konsiderojnë provokim norvegjez për Serbinë.

Postime të ngjashme

Conte i përgjigjet Eriksenit: “Ka luajtur aq sa duhet”

admin

Zidane: Real Madridi shkon për fitore në Inter

XH,I

Drejtori sportiv, Giuntoli: Napoli ka skuadër të kompletuar

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...