Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Haaland- Manchester United, mund të ndodh kjo

Haaland mund të refuzojë Manchester United.

Erling Haaland ka shumë mundësi që mund të refuzojë skuadrën e Manchester United për shkak që futbollistët që kanë shkuar atje nga Dortmund kanë vuajtur për të gjetur formën e mëhershme, raporton kështu Express.

Shinji Kagawa dhe Henrikh Mkhitaryan janë dy futbollistët që u transferuan tek United nga Dortmund por që dështua të arrinin një formë të mirë duke rezultuar në blerje të gabuara.

Duke u bazuar në këto transferime, sulmuesi norvegjez mund të marrë vendim për të refuzuar Djajtë e Kuq.

Postime të ngjashme

Itali 3-0 Zvicër, notat e Xhakës dhe Shaqirit përballë italianëve magjikë

Dafina Vidishiqi

Italia mposht Zvicrën, kualifikohet në fazën e eliminimit direkt

Dafina Vidishiqi

Italia nuk ndalet, Locatelli shënon një tjetër super gol

Dafina Vidishiqi

Zyrtare: Sergio Ramos nesër i jep lamtumirën Real Madridit

Dafina Vidishiqi

Gattuso mund të largohet nga Fiorentina vetëm dy javë pas emërimit të tij

Dafina Vidishiqi

Pandev thotë se Maqedonia e Veriut është gati për Ukrainën: Duhet të bëjmë figurë të mirë, nuk kemi çfarë të humbim

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...