Hailey Bieber ndan fotografi pa grim teksa pozon në bikini

Modelja e njohur Hailey Bieber shijon pushimet se bashku me bashkëshortin e saj Justin Bieber.

 

Modelja ka ndarë disa fotografi të bukura duke përqafuar bashkëshortin e saj Justin Bieber dhe madje edhe duke kërcyer në shi, me koktej në dorë.

Në shumicën e fotografive, Hailey nuk ka te vendosur aspak  grim, duke shijuar kështu pushimet e lirë nga fondatina dhe grimi i tepërt.

Duket se jeta e pushimeve i përshtatet vërtet Hailey. Në çdo fotografi, lëkura e saj shkëlqen dhe duket super e shëndetshme.

Ndërsa nuk jemi plotësisht të sigurt nëse Hailey është me pushime tani, ky udhëtim do të ishte një pushim i mirëpritur pas pjesëmarrjeve të shumta në ngjarje madhore ku shkëlqeu në tapetin e kuq.

Ndryshe, në një video që ndau me fansat në Youtube gjatë provave për dukjen në Met Gala, ajo tregoi se nga një model flokësh e la atë tullace në një pjesë të kokës. 

Related posts

Sa shumë qenka rritur! Gigi Hadid publikon foton e rrallë të së bijës me Bella-n

D V

Baby G feston ditëlindjen e 25-të

Lea Muslija

Bashkëshorti i feston ditëlindjen, Remzie Osmani ka një urim për të

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More