Hailey Bieber shfaqet fantastike pa pikë grimi në fytyrë

Hailey ka postuar foto të re.

 

Partnerja e Justin Bieber është modelja e njohur amerikane e cila pëlqehet dhe është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Hailey nuk heziton të postojë shpesh imazhe të ndryshme qofshin nga përditshmëria ose jo, ndaj menjëhere zgjon kureshtjen e fansave të saj.

Së fundmi modelja bukuroshe ka postuar një imazh ku u shfaq pa pikë grimi në fytyrë duke marrë vëmendje me bukurinë e saj të pastërt.

Rikujtojmë se Hailey ka një kanal zyrtar në youtube, në të cilin poston video të ndryshme.

Related posts

Blero paralajmëron “Telenovela”, nesër publikohet kënga e shumëpritur

D V

Demi Lovato në lidhje lesbike me motrën e Miley Cyrus?

D V

Kim Kardashian krahason ankthin post-pandemi me grabitjen e saj në Paris

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com