Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Hailey Bieber tregon se po trajtohet për shëndetin mendor, pasi u përball me bullizëm në rrjete sociale

Të jesh me famë ndërkombëtare, gjithmonë mund të ketë benefitet dhe vështirësitë e veta.

Me të tilla dukuri është përballur modelja e njohur, Hailey Biber, e cila tashmë po trajtohet nga një terapist, shkruan Mirror.

24-vjeçarja jo vetëm që pushton pistat e modës, por popullaritetin më të madh mori pas lidhjes së dashurisë me Jusin Bieber.

Kjo rezultoi me bullizëm, ndaj saj në rrejte sociale, duke iu destinuar kështu mesazhet më negative të mundshme.

Kështu, në një intervistë për Going for Goal, ajo ka treguar se aludimet që qarkullojnë për, po i ndikojnë në shëndetin mendor.

“Mënyra se si jam përballur me energjinë negative… Kam folur shumë me një terapist. Unë po ashtu jam e martuar me dikë që ka përjetuar të tilla emocione, në ekstremitet, në nivelin më të lartë të mundshëm”, është shprehur ai.

Por, lidhja me Bieber e ka ndihmuar edhe më shumë atë, pasi i ndihmon në të gjitha aspektet e jetës.

Ndërkohë, Hailey ka shpjeguar se të gjitha rrjetet sociale e kanë bërë të hamendësojnë se kush ajo është në të vërtetë.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...