Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Hailey shfaqet e lumtur me pozat në krah të Justin Bieber

Gjatë ditës së djeshme (e diel) çifti i njohur, Hailey dhe Justin Bieber kanë kaluar kohën së bashku.

24-vjeçarja përmes rrjetit social Insta

Dyshja shiheshin të afërt së bashku, teksa të njëjtat fotografi janë realizuar nga shtëpia e tyre luksoze.

Justin ishte i veshur në mënyrë sportive, ndërsa më shumë tek ai dominonte ngjyra e bardhë.

Në anën tjetër, Hailey ishte më elegante, ku bluza e shkurtër i theksonte modeles barkun e sheshtë dhe jo vetë.

Palët shpesh po shihen edhe në publik, derisa shëtitjet në vende të ndryshme për ta janë shpeshtuar kohëve të fundit.

Sidoqoftë kësaj, është thënë edhe se çifti së shpejti do të bëhen prindër, aludime të cilat i ka hedhur poshtë Hailey.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...