Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Hajdutët hyjnë në shtëpinë e Miley Cyrus, i vjedhin fotografinë familjare

Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus, thuhet se është përballur sërish me situata të padëshirueshme.

Flitet se artistes i janë vjedhur gjësende materiale në shtëpinë e saj në Los Angeles, përfshirë edhe fotografinë familjare, shkruan Daily Mail.

Sipas raportimeve të TMZ, hajdutët kanë rrëmbyer rroba, foto dhe shumë kujtime që ajo i kishte të ruajtura.

Kjo theksohet të jetë vjedhja e dytë e saj, pasi në vitin 2018 asaj i është marrë edhe një kitarë, vlera e të cilës shkonte deri 10 mijë dollarë.

Ndërkaq, derisa rasti po hetohet nga policia, duket se disa nga gjërat e marra të Miley tashmë janë gjetur.

Cyrus përndryshe kohëve të fundit ka qenë duke qëndruar në Malibu, aty ku jetoi një kohë me ish-bashkëshortin Liam Hemsworth.

Postime të ngjashme

Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...