Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Hajdutët thyejnë shtëpinë e Diddy – Në vitin 2018 aty u gjet e vdekur edhe ish-partnerja e tij

Rep-artisti i njohur, Sean ‘Diddy’ Combs, sërish është ballafaquar me një situatë të tmerrshme.

Shtëpia e tij në Los Angeles është thyer nga hajdutët gjatë ditës së sotme (hënë), derisa mediat ndërkombëtare po raportojnë për një rast të tillë, shkruan Daily Mail.

Po në të njëjtin vend, në vitin 2018 ishte gjetur e vdekur ish-partnerja e tij, Kim Porter.

Për fat të mirë, policia në LA ka arritur të kap hajdutin, ndërsa tashmë është duke u marrë në pyetje.

Familja e reperit është duke shikuar në shtëpi nëse është duke munguar diçka, për t’u përdorur kundër tij.

Ndërkaq, gjatë muajit të kaluar, Diddy pati rastin që të kujtojë të ndjerën, Kim, në përvjetorin e 50-të të lindjes.

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...