Kuriozitete

Hajduti ia kthen rrogën shokut pas 40 vjetësh

Zhurnal Ads

Ndërgjegjja nuk njeh kohë. Kjo është arsyeja pse një hajdut përmirësoi gabimin për krimin e kryer 40 vjet më parë dhe ia ktheu paratë e vjedhura pronarit të ligjshëm.

Ngjarja u regjistrua në Venecia të Italisë, ku një ish-sindikalist dhe militant komunist tashmë në pension, Francesco Di Cataldo, gjeti një pako me 200 euro dhe një biletë që pranonte vjedhjen, në kutinë postare.

Sipas viktimës, hajduti, i cili mbeti anonim, duhej të ishte një nga shumë shokët e partisë që frekuentonin shtëpinë e tij në atë kohë/Dita.

Postime të ngjashme

Qentë e Joe Biden me llogari në Twitter dhe Instagram

T E

Në Indonezi ata që i thyejnë rregullat e vënies së maskës, urdhërohen të hapin varre për viktimat e COVID-19

admin

FOTOT manhitëse/ Kulla e Rapunzelës ekziston, por sa kushton një natë brenda saj

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...