Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Hajnat e lidhin dhe e rrahin pronaren e shtëpisë, ia marrin kasafortën

Tre të dyshuar kanë hyrë me forcë në një shtëpi në fshatin Gjurgjedell të Kaçanikut.

Të dyshuarit e kanë lidhur me lidhëse plastike pronaren e shtëpisë dhe e kanë rrahur, duke e detyruar të ua tregonte atyre vendin e kasafortës.

Me këtë rast hajnat e kanë marrë kasafortën edhe janë larguar në drejtim të panjohur.

GRABITJE

Fsh. Gjurgjedell, Kaqanik 02.01.2021-21:55. Viktima femër kosovar e ka raportuar se tre të dyshuar të panjohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e saj , e kanë lidhur me lidhëse plastike, e kanë sulmuar fizikisht dhe nën kërcënimin e armës së ftohte e kanë detyruar të tregon vendin e kasafortës. Të dyshuarit kanë marrë kasafortën dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Rasti nën hetime.

Postime të ngjashme

PDK-ja kushtëzon pjesëmarrjen në zgjedhjen e presidentit

T E

Flet Visar Duriqi, tregon në detaje se si u sulmua

T E

Haziri: Osmani është fituese e zgjedhjeve, ajo i ka dhënë oksigjen listës zgjedhore të VV-së

T E

Mustafa: Nuk ka asnjë favorit për kryetar të LDK-së

T E

Pesë të vdekur dhe 437 raste pozitive me coronavirus për 24 orë

S.B.

Osmani: Gazetarët janë bartës të realitetit, grushtat drejt tyre janë grushta ndaj gjithë shoqërisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...