Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Hajnat hynë në shtëpinë e Shawn Mendes dhe Camila Cabello, vodhën një makinë G-Class SUV

Shawn Mendes dhe Camila Cabello ishin në shënjestër të hajdutëve në shtëpinë e tyre në Los Angeles dhe të njëjtit raportohet se kanë marrë makinën e Mendes.

Yjet e muzikës pop po qëndronin në shtëpi javën e kaluar kur të dyshuarit hynë përmes një dritareje, raportoi TMZ.

Kur hajdutët vunë re se çifti ishte atje, ata bënë një dalje të shpejtë.

Por jo para se të merrnin çelësat e Mercedes G-Class SUV të Mendes dhe të largoheshin me të.

Krijuesi i hitit “Treat You Better”, 22 vjeç, dhe këngëtarja e “Havana”, 24 vjeçe – të cilët kanë qenë të lidhur së bashku që nga korriku 2019 – ishin me sa duket të padëmtuar në incident.

Asnjë arrestim nuk është bërë në këtë rast, por autoritetet janë duke kërkuar për të dyshuarit.

Departamenti i Policisë në Los Angeles nuk iu përgjigj menjëherë kërkesës për koment, megjithëse presim të shohim se çfarë do të ndodhë në vazhdim.

Postime të ngjashme

Renee bën bashkë Norën e Robertin

Dafina Vidishiqi

Adrola thotë se shoqëria jonë nuk di ta menaxhojë lirinë e demokracinë: Çohu Enver, na bëj derman

Dafina Vidishiqi

Khloe thekson çdo pjesë të trupit në veshjen e ngushtë teksa pozon pranë veturës “Rolls Royce”

Dafina Vidishiqi

Roza Lati tregon ankthin e përjetuar: Sytë nga deti mos na gllabëronte

Dafina Vidishiqi

Erika Jayne ndahet nga Tom Girardi pas 20 vitesh martesë

Dafina Vidishiqi

Dhurata Dora feston për 23 milionëshin me “Only You”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...