Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Hajnat ia vjedhin paratë postierit në Mitrovicë

Një punëtor i një poste ka raportuar se derisa e kishte dërguar një porosi te një klient, tre persona të panjohur të maskuar me maska anti COVID-19 nën kërcënimin e armës i kanë grabitur para dhe kanë ikur në drejtim të panjohur.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 15:05 në rrugën “Elbasan”, në Mitrovicë.

“Viktima mashkull kosovar punëtor i një poste, ka raportuar se derisa e kishte dërguar një porosi te një klient me veturën me targa vendore,  tre persona të panjohur të maskuar me maska anti COVID nën kërcënimin e armës i kanë grabitur para dhe kane ikur ne drejtim të panjohur”, thuhet në raport.

Siç thuhet në raport, rasti është nën hetime.

Postime të ngjashme

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

Dafina Vidishiqi

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

Ajrovskit nga Prilepi iu shqiptua masa e paraburgimit pasi në kamionin që po voziste u zbuluan 324 kilogramë kokainë

Dafina Vidishiqi

Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

Dafina Vidishiqi

Në Shkup sanksionohen 247 shoferë, 106 për drejtim të shpejtë të automjetit

Zekirija Haxhiu

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...