Agjencia Zhurnal.mk

Hajnat nuk i ndal pandemia

Për shkak të pandemisë, bizneset janë mbyllur. Hajnat po përfitojnë nga kjo gjendje.

Në Fushë Kosovë, dje në mesditë  është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar, pasi që gjatë kontrollit të automjetit, janë gjetur dhe konfiskuar rreth 86 copë disqe (fellne) të automjeteve të markave të ndryshme,  të cilat dyshohet se janë të vjedhura. Pas intervistimit, me vendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Rasti është cilësuar si vjedhje e rend. /Lajmi.net/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...