Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Hajnat vjedhin para dhe stoli ari në një shtëpi në Fushë Kosovë

Disa persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e një personi tjetër duke vjedhur para dhe stoli ari.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 17:30, në Fushë Kosovë.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tije dhe kanë vjedhë para dhe stoli ari”, thuhet në raport.

Ndërkaq, nuk raportohet për të arrestuar, përderisa rasti është duke u hetuar.

Postime të ngjashme

​Bekim Jashari: Vetëm të bashkuar jetësojmë amanetin e dëshmorëve

T E

Vdes profesori i njohur Zejnullah Gruda

T E

Aksident në rrugën Ohër – Strugë, humb jetën një person

T E

PZAP-ja miraton pjesërisht ankesën e një kandidateje boshnjake

T E

Rifat Jashari: Nëse është nevoja, prapë jemi të gatshëm me këta meshkuj çka i kemi me iu përgjigj Serbisë

T E

Edhe Lirije Kajtazi akuzon për manipulim votash

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...