Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Haley Bieber paralajmëron koleksionin e saj kozmetik

Hailey Bieber së shpejti do të paraqesë një numër formulash inovative si pjesë e markës së saj kozmetike, të cilën ajo e quajti `Rhode`. Ky është, në fakt, emri i saj i mesëm.

Modelja e famshme e njohur për prirjen e saj për trajtimet e bukurisë së shpejti do të fillojë të pushtojë botën e kujdesit për fytyrën dhe trupin dhe do të nënshkruajë formula të shumta që ajo i konsideron si më të rëndësishmet.

Megjithëse ajo së pari donte t’i jepte markës emrin ‘Bieber Beauty’, ai emër ishte tashmë i zënë – burri i saj Justin Bieber regjistroi kompaninë me atë emër në vitin 2010 dhe prezantoi një linjë parfumesh.

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...