Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Halla i bën dhuratë ushqimin tradicional Afërdita Dreshajt pas lajmit për shtatzëni

Këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, ditë më parë ka njoftuar se ajo dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl do të bëhen prindër për herë të parë.

Ata madje treguan se gjinia e foshnjës është djalë dhe dukeshin shumë të gëzuar.

https://www.instagram.com/p/CF9-5hOp-ZT/?utm_source=ig_web_copy_link

Dyshja kanë pranuar urime të shumta dhe Afërdita ka vendosur ti falënderoj të gjithë njëzëri në emër të saj dhe bashkëshortit.

Më pas ajo publikoi disa nga dhuratat e veçanta dhe ajo e hallës së saj ishte me të vërtetë e veçantë.

Afërdita tregon se halla e saj si dhuratë i ka gatuar fli.

Postime të ngjashme

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

E pyetur nëse ndonjëherë ka vuajtur nga ankthi, Aurela Gaçe: Sigurisht, kam pasur vështirësi shpirtërore, psikologjike e monetare

S.B.

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

S.B.

Taylor Swift anulon sërish shfaqjet e mbetura të turneut “Lover Fest” për shkak të pandemisë

S.B.

Paris Hilton: Jam e mençur, nuk jam bionde budallaqe

S.B.

Rina Balaj më 16 mars publikon projektin e ri “Bad Rosita”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...