Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Halle Berry në të 54-tat shfaq figurat trupore nga palestra

Aktorja e njohur, Halle Berry, përkundër moshës që ka nuk i ndal asnjëherë ushtrimet fizike.

Në një paraqitje të saj në premierën e filmit “Bruised” në Toronto International Film Festival, u komentua në masë të madhe për dukjen, shkruan Daily Mail.

Por, për këtë ajo në një postim në rrjetin social Instagram ka treguar sekretin, ndërsa shfaqej nga palestra.

54-vjeçarja ka filmuar veten teksa ushtronte krahët në disa pajisje në palestër, ku u pa së bashku me trainerin Peter Lee Thomas.

“Urime dita e fitnesit juve. Sot është dita për të ushtruar krahët”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit.

Më pas, së bashku me trainerin ajo u mundësoi fansave të shohin disa instruksione për stërvitjet e armëve.

Halle përndryshe ka dy fëmijë, Nahla dhe Aubry, por kjo nuk e ndalon që aktorja të kujdeset për trupin e saj të formësuar.

Postime të ngjashme

Përse Jennifer Lopez është ndarë nga Alex Rodriguez?

S.B.

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

S.B.

Pas vdekjes së Princit Filip, kush do të trashëgojë titullin Duka i Edinburgut?

S.B.

William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin në varrimin e Princit Filip, bashkohen për herë të parë që pas largimit të Princit nga familja mbretërore

S.B.

Kate Middleton në varrimin e Princit Filip shfaqet me një gjerdan diamanti të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Princeshës Diana

S.B.

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...