Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Halle Berry tregon se endë qëndron në formë për kampanjën e re të “Sweaty Betty”

Aktorja e njohur, Halle Berry, gjithmonë mahnit fansat e saj në rrjete sociale.

Aktiviteti i saj në palestër është mëse i dukshëm, pasi përherë sjell imazhe duke stërvitur, shkruan Daily Mail.

54-vjeçarja në rrjetin social Instagram ka ndarë disa fotografi, me të cilat mori vëmendjen e ndjekësve.

E veshur me rroba sportive, ajo në rend të parë kishte vënë fizikun e formësuar, për të cilin ushtron shumë.

Kësaj radhe aktorja nuk zgjodhi të përdor makijazh, derisa u komentuar për paraqitjen natyral.

Theksojmë se seti i ri fotografik nga Berry është realizuar për kampanjën e re të “Sweaty Betty”.

Postime të ngjashme

Bearti ‘diss’ Teas: Unë nuk kam nevojë për ‘photoshop’, ndihem rehat me veten

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca me stil të ri flokësh për kopertinën e revistës prestigjioze “Style Cruze”

Dafina Vidishiqi

Morena sjell pamje të trupit e shtrirë afër pishinës

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari ndan imazhe provokuese në bikini

Dafina Vidishiqi

“Only You” nga Dhurata Dora dhe Maitre Gims grumbullon 20 milionë klikime në Youtube

Dafina Vidishiqi

Nicole Scherzinger duket e pabesueshme me bikini ngjyrë krem në shkretëtirën Meksikane

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...