Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Halsey befasoi fansat në një njoftim që bëri rreth shtatzënisë

Këngëtarja amerikane, Halsey, befasoi të gjithë ditën e djeshme (e mërkurë) në një njoftim të bërë për shtatzëninë.

Fansat u tallën me fotografitë e papritura, të shkrepura nga një fotograf 21 vjeçar Sam Dameshek, përpara një sfondi të perdes së mëndafshit.

“Surprizë”, shkroi Halsey në imazhet që ka ndarë në Instagram.

Këngëtarja e muzikës pop, e lindur Ashley Nicolette Frangipane, u rrit në Washington, Warren County.

Ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë me të dashurin Alev Aydin , 37 vjeç, të cilin po ashtu e ka etiketuar në foto.

Kjo nuk është shtatzënia e parë e Halsey. Ajo pësoi një abort spontan ndërsa ishte në turne në 2015 dhe i kishte ngrirë vezët pasi u diagnostikua dhe iu nënshtrua një operacioni për endometriozë.

Në një deklaratë të bërë në vitin 2019, ajo tha se kishte përjetuar tre aborte spontane.

Mesazhi dhe bikinit me ylber i referoheshin gjoja ‘foshnjës së ylberit’, një term për një foshnjë që arrin pas një aborti të mëparshëm, lindjes së foshnjës ose vdekjes së një foshnjeje.

Aydin në anën tjetër është një skenarist, por që sigurt do bëhet një nga njerëzit më të kërkuar në Google këtë javë.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...