Agjencia Zhurnal.mk

Hapet gropa në mes të rrugës, “gëlltit” dy këmbësore kineze – për fat të mirë shpëtojnë pa ndonjë lëndim serioz

Ky është momenti rrëqethës kur një gropë gjigante hapet në një rrugë në Kinë dhe “gëlltit” dy këmbësore.

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur dy femra të cilat po ecnin në trotuar, “gëlltiten” nga një gropë e cila hapet në rrugë dhe bën që gjysma e asfaltit të shembet në Chongqing, transmeton Telegrafi.

Për fat të mirë që të dyja i kanë shpëtuar këtij aksident me vetëm disa mavijosje nëpër trup. Ato janë nxjerrë nga sasia e madhe e dheut nga ekipet e zjarrfikësve.

Autoritetet lokale besojnë se shembja ka ndodhur si rezultat i rrëshqitjes së dheut dhe të reshurave të mëdha të shiut në këtë rajon kinez.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!