Agjencia Zhurnal.mk

Haradinaj: AAK do ta përkrahë LDK-në në zgjedhjet në Podujevë

AAK nuk ka nxjerr kandidat të saj për zgjedhjet e parakohshme në Podujevë.

Kjo parti do ta përkrahë LDK-në dhe kandidatin e saj në këtë garë elektorale, Nexhmi Rudari.

“Në këtë takim me strukturat e AAK-së në Podujevë u mor vendim që Aleanca ta përkrahë kandidatin e LDK-së për kryetar, profesor Nexhmi Rudari”, ka thënë përmes Facebook kryetari në detyrë i AAK-së, Ramush Haradinaj.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...