Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Haradinaj i uron fitoren dhe i lakmohet, Vetëvendosjes

Ramush Haradinaj llideri i AAK-së me një deklaratë pë shtyp i uroi fitoren Vetëvendosjes dhe partive të tjera.

Ai i faleminderioi qytetarët për daljen masive në këto zgjedhje edhe pse në situatë jo të zakonshme dhe kështu pranoi dhe humbjen.

Gjithashtu Haradinaj u shpreh se nuk kemi vija të kuqe për asnjërën parti.

Postime të ngjashme

Kjo është gjendja e pritjes në pikat kufitare të Kosovës

D V

Hajdari: Jetësimi i reciprocitetit ndaj Serbisë kërkon organizim të mirë

D V

Zjarret në Kosovë, policia del në terren me topa uji – paralajmëron zjarrvënësit se do të përballen me organet e drejtësisë

D V

Albin Kurti pret ekipin e xhudos në aeroportin “Adem Jashari”

D V

IKSHPK: 48 raste të reja me COVID-19

D V

Përfshirja e prokurores në një audio-incizim, reagon ministrja Haxhiu: Ky skandal sikurse edhe të tjerat nuk guxojnë të na heshtin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...