Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Haradinaj: Prej shtatorit nuk komunikoj me Avdullah Hotin

Kreu i AAK-së dhe kandidati për president, Ramush Haradinaj ka folur për raportet e tij me kryeministrin në detyrë Avdullah Hotin.

Haradinaj në Pressing të T7 tha se nuk ka komunikuar me Hotin prej muajit shtator.

“Nuk ka komunikuar me Hotin që nga marrëveshja e Washingtonit”, ka thënë Haradinaj.

“Kur janë shpallë zgjedhjet i kam shkrujt Mustafës, Hoxhajt, Kurtit e Limajt u kam thënë urime zgjedhjet”, shtoi Haradinaj gjersa u pyet se me kë e vazhdon ende komunikimin.

Postime të ngjashme

Majori i KFOR-it për zjarret: Do të ofrojmë ndihmën tonë me të gjitha mjetet që i kemi

D V

Nesër mot i ndryshueshëm, të premten shtrëngata dhe shi

D V

Zjarret, Osmani: Kosova është shtëpia jonë, duhet t’i ruajmë jetët e njerëzve tanë

D V

Përgjimet, Këshilli Prokurorial i Kosovës fillon procedurë disiplinore ndaj prokurores Shemsije Asllani

D V

Arrestohet një person në Mitrovicë për zjarrvënie

D V

Zjarret në Rugovë, shkatërrohen mbi 80 hektarë tokë e pyje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...