Agjencia Zhurnal.mk

Haradinaj pret një delegacion prej SHBA-së: Të bekuar me miqësinë tonë të përhershme

Kryeministri Ramush Haradinaj, ka pritur sot një delegacion nga SHBA.

“Në një takim miqësor me delegacionin amerikan të Lutjeve të Mëngjesit të kryesuar nga ish-kongresisti, Randy Hutgren, u pajtuam se vlerat tona të përbashkëta na shërbejnë si themel i qëndrueshëm për aspiratat tona për të ardhmen”, ka shkruar ai në Facebook, transmeton Klan Kosova.

“Të bekuar me miqësinë tonë të përhershme, qëndrojmë fuqishëm krah Shteteve të Bashkuara të Amerikës, si partner strategjik i Kosovës dhe udhërrëfyes i idealeve të lirisë në botë”.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...