Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Hardhuca gjigante futet në një market në Tajlandë, blerësit ikin të frikësuar

Një hardhucë gjigante tmerroi blerësit në një dyqan në Bangkok të Tajlandës, kur tentoi të ngjitet rafteve me mallra të ndryshme ushqimore.

Pronari i dyqanit e ka filmuar hardhucën, e prej publikimit të videos ajo ka marrë mbi një milion shikime.

“Raftet po zbrazen, oh Zot”, dëgjohet një zë duke thënë derisa reptili po ngjitej lart rafteve e blerësit vraponin jashtë nga frika.

Kujtojmë që kjo lloj hardhuce e njohur si Komodo është një prej më të mëdhave dhe jetojnë në Azi – në veçanti nëpër ujëra të thella.

Postime të ngjashme

Shkoi për të pirë, gruaja amerikane u mërzit shumë kur pa përshkrimin që i ishte bërë në faturë

S.B.

Shoferi i kamionit bëri një manovër të gabuar dhe përfundoi në çatinë e një garazhi në Itali

S.B.

Dhjetë fotografi që do të duhet t’i shikoni dy herë, për të kuptuar se çfarë po ndodh në to

S.B.

Videoja virale e qenit që e shpëton qenin tjetër nga mbytja në pishinë

S.B.

Gruaja u shkurorëzua nga burri pasi vuri re një detaj në foton e tij

S.B.

Një mace “kurioze” u ngjit me alpinistët në majën e një mali zviceran

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...