Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Harrison Ford nuk do që dikush tjetër ta luajë Indiana Jonesin pas tij

Aktori i famshëm hollivudian, Harrison Ford, nuk e pëlqen idenë që karakteri i Indiana Jones të vazhdojë edhe pas tij – transmeton Screen Rant.

Tashmë po qarkullojnë spekulime se një aktor i ri mund ta zë vendin e 78-vjeçarit në rolin ikonik, por ai është kundër kësaj ideje.

Në një intervistë për USA Today, Ford është pyetur se kë do të dëshironte ta shihte si ‘Indiana Jonesin e ardhshëm’, kur ai të tërhiqet nga ky rol.

“Askush nuk do të jetë Indiana Jones, pse nuk e kuptoni? Unë jam Indiana Jones. Kur të mos jem unë, nuk do të jetë as ai”, ka thënë aktori duke qeshur.

Kujtojmë që filmi i parë për Indiana Jones është xhiruar në vitin 1981, “Raiders of the Lost Ark”, për të vazhduar me “Indiana Jones and the Temple of Doom” (1984), “Indiana Jones and the Last Crusade” (1989) dhe “Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull” (2008).

Për vitin 2022 është paralajmëruar vazhdimi i pestë me radhë, i cili pritet të jetë edhe i fundit nga franshiza e popullarizuar.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...