Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Harrom” publikohet nga artistja Dhurata Dora

Artistja shqiptare, Dhurata Dora, përmes projekteve të saj muzikore ka arritur të dëgjohet edhe jasht kufijve shqiptar.

Që në paraqitjen e saj të parë, ajo ka arritur të grumbullojë me mijëra fansa, të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Pas disa paralajmërimeve, Dhurata gjatë ditës së sotme (e martë) ka bërë të ditur se ka lansuar këngën e re.

“Harrom” mban titullin prodhimtaria muzikore, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur Bannz, Tonic dhe Fatjon.

Përpos këtyre dy të fundit, në këtë projekt për tekst ka punuar edhe vet këngëtarja e njohur.

Në klip Dhurata padyshim që shihet me plot stil, për xhirimet e të cilave është përkujdesur Supercut.

Theksojmë po ashtu se fansat mezi prisnin një këngë të tillë, pas hitit “Fajet” nga ajo dhe Azet.

Postime të ngjashme

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

Loredana i bën më të shpeshta paraqitjet pa makijazh

S.B.

Khloe Kardashian sjell fotosesionin e ri, josh me këmbët e tonifkuara

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...