Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Harruan të tërheqin frenin e dorës në mes të pyllit, makina përfundoi e rrokullisur

Një burrë i panjohur harroi të përdorte frenin e dorës kur e kishte ndalur veturën në një pyll.

Kështu vetura filloi të rrëshqiste në rrugën e pyllit.

Megjithëse burri vrapoi pas saj, ai nuk arriti ta ndalonte atë dhe në një moment vetura u përmbys në çati dhe u dëmtua dukshëm.

Videoja u postua në kanalin e tij në YouTube nga Viral Life.

Postime të ngjashme

Shtohen rastet me depresion, rritet ndjeshëm konsumi i qetësuesve në vend/ Ja pasojat që solli pandemia e COVID-19

Dafina Vidishiqi

Këto 5 mite të njohura bukurie nuk duhet t’i besoni më

Dafina Vidishiqi

Këshilla nga amvisat me përvojë: Një truk që parandalon formimin e akullit në frigorifer

Dafina Vidishiqi

3 arsye pse vajzat mund të bëhen të bezdisshme për një mashkull

Dafina Vidishiqi

Si ndikon në trupin nëse bëni not 3 herë në javë?

Dafina Vidishiqi

Çiklizmi dhe seksi: A janë çiklistët dashnorët më të mirë?

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...