Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Harry Styles komenton takimet publike me 36 vjeçaren, Olivia Wilde

Ai në faqe rozë ndër vite është komentuar për lidhjet me vajzat, të cilat ishin në moshën e njëjtë me nënën e tij.

Atëkohë ai u pyet për po të njëjtat marrëdhënie, duke shtuar se sa më vjetër se nëna e tij, aq më mirë.

Në anën tjetër, Olivia është 10 vite më e madhe se Harry, por sërish kjo nuk paraqet problem për artistin e njohur.

Thuhet se dyshja janë afruar më shumë, gjatë xhirimeve të filmit “Don’t Worry Darling”, derisa regjisore ishte Olivia.

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...