Agjencia Zhurnal.mk

Hashim Thaçi për vdekjen e Osman Zhitisë: Ai ishte një burrë i fortë

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka thënë se e ka pikëlluar pa masë vdekja e Osman Zhitisë, babait të Heroit të Kosovës, Afrim Zhitia.

Sipas tij, Osman Zhitia ishte frymëzues i një familjeje atdhetare të përkushtuar për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës.

“Ai ishte një burrë i fortë, solidar dhe shumë i respektuar prej të gjithëve. Ngushëllime të sinqerta familjes Zhitia dhe gjithë të afërmve të tyre”.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...