HAVANA dhe Kanita publikojnë këngën e re “Serenata Mexicana”

Artistët e njohur, Havana dhe Kanita, kanë prezantuar ditën e sotme (e enjte) projektin e ri muzikor.

 

“Serenata Mexicana” mban titullibn projekti i dyshes, të cilin e kanë shoqëruar edhe me videoklip.

Këngëtarja shqiptare vjen me një paraqitje atraktive skenike ndërsa ka marrë vëmendje me dukjen e veçantë.

Foto: YouTube

Teksti është shkruar nga Alexandra Tirtirau dhe Raul Eregep, ndërkohë që për muzikën u përkujdes Seniuc Sorin Adrian dhe Chirinciuc Ion.

Tashmë të plotë mund ta gjeni në YouTube në kanalin e ‘Cat Music’.

Foto: YouTube

Kanita Suma ka bërë rikthimin në skenë pas disa muajsh dhe besohet se do të mirëpritet nga publiku.

Ajo këtë verë ka qenë më pasive në muzikë duke u fokusuar më shumë në jetën personale. 

Related posts

Arthur përfshihet në aksident, dëmton Ferrarin e tij

D V

Dhurata Dora sjell fotografi me plot stil veshur me ngjyrë rozë

D V

Angelina Jolie veshur me plot stil kalon kohën me fëmijët në Paris

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More