Kosovë

Haxhiu: Hoti dhe delegacioni i tij i paligjshëm ia sollën Kosovës dëmet e radhës!

Zhurnal Ads

Albulena Haxhiu nga Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar pas marrëveshjes së arritur mes Kosovës dhe Serbisë në Shtëpinë e Bardhë.

“E quajtën “Marrëveshje historike për njohje” ndërsa hoqën dorë nga pavarësia e Kosovës e na sollën marrëveshje të dëmshme dhe në kundërshtim me Kushtetutën”.

“Ujmanin e ndanë me Serbinë, hoqën dorë nga anëtarësimi i Kosovës në Organizata ndërkombëtare, pranuan anëtarësimin në Mini-shengenin ballkanik e dalje Serbisë në Detin Adriatik.

Marrëveshjet e dëmshme nuk mund të jetësohen!”, shkruan ish-minstrja e Drejtësisë në një postim në Facebook, transmeton Klan Kosova.

Postime të ngjashme

Aksident trafiku në Ferizaj, vdes biçiklisti

admin

Si skena filmi, i vendoset eksploziv bankës, hajdutët me çanta me duar grabisin bankomatin

D XH

FSK ndihmon komunat në përballje me pandeminë COVID-19

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...