Kosovë

Haxhiu: LDK tradhëtoi votën e qytetarëve

Zhurnal Ads

Ish-ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu”, ka reaguar pas deklaratës së kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, në lidhje me “vijat e kuqe” ndaj Partisë Demokratike të Kosovës.

Zyrtarja e lartë e Lëvizjes Vetëvendosje, ka thënë se, “LDK i hoqi në mars vijat e kuqe kur vendosen që ta rrëzojnë Qeverinë Kurti”.

“Tradhtuan votën qytetare”, deklaroi ndër tjerash Haxhiu, njofton Insjaderi.

E sipas, Haxhiut e gjithë kjo është, “për t’ju ikur zgjedhjeve”.

“Këto janë orvatjet për t’i ikur zgjedhjeve në mënyrë që kjo nomenklaturë të mbijetojë edhe ndonjë ditë”, ka shkruar ajo.

Postime të ngjashme

Vuçiq i shkruan OKB-së, i ankohet për Kosovën

admin

Kosova dhe Kroacia do të forcojnë edhe më tej lidhjen historike

D XH

Policia e Kosovës për 24 orë arreston 19 persona

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...