Agjencia Zhurnal.mk

Haxhiu pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë: Është diskutuar për mbajtjen e protestave

Ministrja në detyrë e Drejtësisë, Albulena Haxhiu pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë ka folur para medieve.

Ajo ka thënë se gjatë mbledhjes së kryesisë është diksutuar edhe për mbajtjen e protestave.

Mes tjerash ajo ka thënë se Grupi Parlamentar është duke vazhduar takimin, ku ata do të vendosin për veprimet e ditës së nesërme në seancën për votimin e qeverisë.

“Albulena Haxhiu foli për mbledhjen e kryesisë e cila tha se ka përfunduar.

Tashmë po vazhdon mbledhja e grupit palramentar e kësaj partie dhe të cilët do të vendosin se si do të veprojnë neser në seancën e mbajtur për formimin e qeverisë së re.

“Kemi diskutuar për qëndrimet e VV-së, ka pasur disa ide sa i përket mbajtjes së protestave, grupi parlamentar është duke e mbajtur takimin dhe do të vendosin se cili do të jetë qëndrimi i tyre, tha Haxhiu.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!