Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Hazard i lumtur te Real Madridi

Lëndimet e shpeshta te Real Madridi, kanë bërë që Eden Hazard të mos arrij të tregoj aftësitë e tij te ekipi nga La Liga.

Përkundër kësaj lojtari pritet të mbetet te madrilenët. Vet Hazard ka bërë të ditur se është i lumtur te Real Madridi.

“Kam kontratë edhe për 3 vite të tjera këtu dhe mendoj shpesh herë për të ardhmen. Do ta shohim nëse do të vazhdojë ende”, deklaroi Hazard.

Ylli belg është pjesë e “Mbretërve” që nga viti 2019 kur u transferua nga Chelsea.

Këtë sezon në pesë ndeshje në La Liga, Hazard, ka shënuar një gol.

Postime të ngjashme

Juventusi përgatit ofertën për Manuel Locatellin!

Z H

Pogba mungon edhe ndaj Chelsea-t, por Solskjaer rikuperon tre të tjerë!

Z H

Shqiptari firmos kontratë profesionale me klubin e njohur gjerman

Z H

Man.Utd – Milan, super derbi i Europa Ligës

Z H

Milan, Pioli ka gati skemën e re, ja formacioni i ri i Milanit

Z H

Babai i portierit Alisson Becker vdes tragjikisht në një liqen në Brazil

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...