Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

Supermodelja e famshme Heidi Klum ka vendosur që ta lejojë vajzën e saj Helena t’i hyjë botës së modës.

Klum e ka marrë këtë vendim pas disa vitesh prej që e bija e saj ka filluar t’i kërkojë leje asaj që ta lejojë të bëhet modele, shkruan Daily Mail.

Kështu, Helena vetëm 16 vjeçare ka arritur të shfaqet në “Berlin Fashion Week” në janar të këtij viti.

“Edhe pse është e vështirë për mua që të lejojë ty të futesh në këtë botë, do të bëjë gjithmonë gjithçka që ti të jesh e lumtur dhe që ëndrrat e tua të bëhen realitet. Jam krenare që jam nëna jote”, ka thënë Klum në lidhje me këtë.

Debutimi i Helenas si modele ka ardhur vetëm pak kohë pasi të dyja bashkë janë paraqitur në kopertinën e revistës “Vogue Germany”.

Postime të ngjashme

Me këmishë nate dhe e pa grimuar, Dua Lipa iu thotë “mirëmëngjesi” fansave me poza ku vë në pah dukjen e saj natyrale

S.B.

Dua Lipa sërish pjesë e reklamës së parfumit “Libre”

S.B.

Madonna e ka blerë shtëpi 19.3 milionë dollarësh nga The Weeknd

S.B.

Kanye West dhe Kim Kardashian kërkojnë të dy kujdestarinë e përbashkët në divorc

S.B.

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh, kënga e saj “Meant to be” arrin një miliard dëgjime në Spotify

S.B.

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...