Agjencia Zhurnal.mk

Heidi Lushtaku sjell imazhe të tjera nga pushimet

Heidi Lushtaku ka qenë aktive në rrjetet sociale në javët e fundit duke sjellë imazhe nga argëtimet e saja në sezonin e pushimeve.

Në profilin e saj në Instagram, kanë dominuar fotografitë verore, në të cilat ajo është shfaqur me bikini.

Ndërsa edhe gjatë këtyre ditëve, modelja ka sjellë disa pamje nga pushimet e saja duke vënë në plan të parë edhe figurën trupore.

“Energji e thellë pozitive”, është përshkrimi i disa prej imazheve që i ka shpërndarë me fansat e saj. Ndërkaq, në InstaStory nuk kanë munguar pozat atraktive me kostum të larjes.

View this post on Instagram

Deep positive energy 🧘‍♀️

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidilushtaku_) on

Kujtojmë që në muajin prill, Heidi njoftoi se është ndarë nga boksieri Robin ‘Haxhi’ Krasniqi duke thënë se dyshja janë ndarë paqësisht me njëri-tjetrin, duke ruajtur respekt maksimal për familjet dhe përkrahësit e tyre.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...