Hekuran Duka në fund të mandatit “zgjohet nga gjumi”, prezenton “projektin gjigant” rikonstruimin e shëtitores!

Shkup, 24 shtator – Në qytetin e Dibrës ka filluar rikonstruimi i shëtitores që në orët e hershme të mëngjesit. Ky është projekti i radhës nga kryetari Duka.

 

“Projekti radhës i komunës Dibër. Filloi rikonstruimi i shëtitores”, ka shkruar Duka në rrjetin social Facebook.

Mirëpo banorët e Dibrës thonë se Dukës “vonë i ka dalur gjumi”. Sipas tyre, shëtitorja duhej të rikontribuohej moti kohë, e posaçërisht para sezonit veror, kur erdhën mërgimtarët, shkruan Argument.mk.

Dibranët e sigurojnë kryetarin Hekuran Duka se punët që realizohen “pesë minuta para zgjedhjeve” nuk do ti sjellin vota, por vetëm i irritojnë edhe më shumë qytetarët.

Related posts

Një pjesë e Kisella Vodës, Karposhit, Shuto Orizarës dhe disa fshatra të Shkupit nesër pa rrymë

Z H

Kasami nga Shipkovica: Zhvillimi i turizmit malor, prioritet i ynë

Redaksia

Një autobus me udhëtarë nga Greqia drejt e në izolim pasi 5 persona dalin pozitiv me Covid

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More