Hetuesit gjerman arritën në vendngjarje

Shkup, 11 shtator  – Gjatë ditës së sotme dy hetues nga Gjermania kanë arritur në Tetovë, tek spitali modular i cili u shkrumbua nga zjarri dhe për pasoj mbetën 14 viktima dhe 12 pacientë të lënduar.

 

Bëhet fjalë ekspert të shkallës më të lartë për ekspertiza dhe hetime gjatë fatkeqësive. Qëllimi i tyre është që të ndihmojnë në zbulimin dhe vërtetimin e shkaqeve të zjarrit në spitalin modular në Tetovë.

Related posts

Moti sot me diell me vranësira të vogla

Redaksia

Në vendkalimet kufitare Tabanoc dhe Bogorodicë pritet deri 45 minuta

D V

“Lagjja e Trimave” sot ka seancë në Gjykatën Supreme

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More