Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Hidhen poshtë spekulimet se Zoe Kravitz dhe Channing Tatum kanë filluar lidhje dashurie

Gjatë javës së kaluar është raportuar në faqet rozë se aktorja e njohur, Zoe Kravitz është ndarë nga bashkëshorti Karl Glusman.

Dyshja kishin qëndruar të martuar për rreth 18 muaj, derisa krisjet në marrëdhënien e tyre filluan, shkruan Daily Mail.

Por, pas kësaj u hodhën disa spekulime se aktorja ka filluar menjëherë romancë të re me Channing Tatum.

Një burim afër Zoe ka deklaruar për E News se palët nuk kanë asgjë mes vete, duke hedhur poshtë të gjitha aludimet.

Të tilla komente rreth tyre filluan në rrjetin social Twitter, derisa fansat e dyshes pretendonin se aktorët takohen.

Tatum përndryshe ka qenë së fundmi me këngëtaren Jessie J, me të cilën duket se nuk i shkoi shumë lidhja.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...