Hidhet granatë në shtëpinë e kandidatit për këshilltar në Shkup, Bajram (Foto)

Shkup, 3 tetor – Mbrëmë është hedhur granatë në shtëpinë e Gabriel Bajramit, kandidat në listen e LSDM-së për qytetin e Shkupit. Bajrami vetë e ka paraqitur Rastin në polici, prej ku kanë konfirmuar se rasti ka ndodhur në ora 23 e 56 minuta para mesnate.

Sipas policisë, granata është hedhur në oborrin e shtëpisë së tij në Çair.

Bajram edhe më herët ka njoftuar policinë për kërcenime që ka pranuar në telefon dhe në rrjetet sociale.

Related posts

Pendarovski e nënshkroi ligjin për autostradat

Z H

Kamçev ngelet në paraburgim, refuzohet garanca prej 1,7 milion eurove

Z H

Mariçiq: Qytetarët tashmë filluan në mënyrë elektronike të marrin vërtetimet për evidencën penale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More