Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Hilary Duff bëhet nënë për herë të tretë

Hilary Duff ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë.

Ylli i “Lizzie McGuire” ndau lajmin e lumtur në Instagramin e saj të shtunën.

“Mae James Bair – Ne të duam bukuroshe”, shkroi ajo, së bashku me datën 24 mars të shkruar me numra – ditën e lindjes.

Duff, 33 vjeçe, publikoi një fotografi bardh e zi të familjes së saj tani pesë anëtarëshe.

Në imazh, Duff është ulur në një vaskë inflatable të mbushur me ujë, duke mbajtur të porsalindurën në krahë ndërsa ishte e rrethuar nga vajza e saj tjetër, Banks, dy vjeçe, djali Luca, nëntë vjeç dhe burri Matthew Koma.

Reagimet lidhur me këtë nuk munguan as nga miqtë e të famshmit që Hilary mban në rrjete sociale.

“Sa bukur. Urime”, tha Ashlee Simpson.

“Urime nënë”, vazhdoi Sophie Turner.

“O Zot sa e mahnitshme që është, urime”, shtoi në anën tjetër Jenna Dewan.

Ajo fillimisht njoftoi për shtatzëninë në muajin tetor duke shkruar në Instagram, “Ne po shtohemi”.

Mae është fëmija i dytë i aktores me Koma, me të cilin u martua në vitin 2019. Ajo ndan djalin e saj, Luca, me ish-partnerin Mike Comrie.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...