Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Hilary Duff njofton se është shtatzënë me fëmijën e tretë

Zhurnal Ads

Hilary Duff është shtatzënë me fëmijën e saj të tretë.

Aktorja 33-vjeçare bëri njoftimin emocionues në Instagram të shtunën herët në një video të shkurtër me burrin e saj, Matthew Koma.

“Ne po rritemi. Kryesisht unë”, ishte mbishkrimi i yllit të ‘Disney’.

Klipi tregon Matthew prapa Duff duke fërkuar barkun e saj.

Ky do të jetë fëmija i tretë i Hilary, pasi ajo ndan një djalë, Luca, 8 vjeçar, me ish-burrin e saj Mike Comrie dhe një vajzë, Banks, një vjeçe me burrin aktual.

Dyshja u martuan në dhjetor të vitit 2019. Në atë kohë, ylli i “Younger” ndau një fotografi të saj dhe të partnerit përpara një makine ku shkruhej ‘Sapo e martuar’.

https://www.instagram.com/p/CGuzRGcDSw1/?utm_source=ig_web_copy_link

Sipas People, çifti u martua në shtëpinë e tyre në Los Angeles.

Të njëjtit u takuan para disa vitesh dhe rindezën romancën e tyre për herë të tretë në fund të vitit 2017.

Në tetor 2018, Duff solli në jetë vajzën e tyre.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Beatrix Ramosaj flet për problemet me gjumin: Dëgjoj zëra demonësh dhe ndjej një prani të errët

admin

Nje super potpuri kurbeti sjell Liria Camaj

admin

Me një pozë atraktive nga vetura e saj luksoze, Morena vë në dukje ndryshimin e saj të ri

S.B.

Ledina Çelo publikon fotografi të realizuar para 20 vitesh, sa ka ndryshuar artistja shqiptare?

S.B.

The Weeknd habit me pamjen në videoklipin e fundit “Save Your Tears”

S.B.

Vildane Zeneli provokon me një fotografi nga vaska

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...