Agjencia Zhurnal.mk

Hiqet ndalesa e lëvizjes së kamionëve në rrugën Mavrovë-Dibër

Shkup, 2 prill, zhurnal.mk – Sot nga ora 08:00 janë hequr ndalesat për qarkullim të kamionëve në rrugën Mavrovë-Dibër dhe grykat malore Pletvar, Strazhë, Bukovë dhe Gjavatë.

Nga Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë informojnë se komunikacioni në vend po zhvillohet në rrugë me lagështi.

Nga atje u bëjnë thirrje qytetarëve që të kenë kujdes me shpejtësinë e vozitjes së automjeteve, veçanërisht nëpër grykat e vendit ku mund të ketë rrëshqitje të dheut.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...