Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

Kohët e fundit rep muzika është bërë trendi më i ndjekur po thuajse në të gjithë botën andaj dhe talentët e rinjë janë stacionuar drejtë këtij zhanri muzikorë! Bëhët fjalë për rep artistin e ri Mailin i cili me origjinë është nga Kosova por që jeton dhe vepron prej shumë vitësh në Zvicërr! Maili vjen me debutimin e tij të parë i cili titullohet “Sjam Dorëzu” një tekst shumë i veqantë i cili thuajse prekë secilin nga ne pasi që të gjithë kemi kaluar sfida duke rënë në barriera të ndryshme por të gjitha këto kalohen duke mos u dorëzuar! Tekstin e këngës e ka shkruar vetë Maili për muzikën është përkujdesur MB Muzic ndërsa për realizimin vizuel është përkujdesur supër produksioni nga Shqipërija “Full Moon Pruduction”! Maili është ndër artistët shqiptarë që premtojnë shumë andaj ja vlenë ta përcjellni punën e tij!

Postime të ngjashme

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

Linda Halimi: Kam ende të afërm që nuk më flasin pas martesës me Big D

S.B.

‘Për një javë të mbarë’ – Rita Ora poston imazhe nga plazhet në Sydney

S.B.

Reperi Kid Cudi nderoi Kurt Cobainin duke veshur një fustan dhe xhemper si legjenda e “Nirvana”

S.B.

‘Duke u përpjekur të bëj një foto’ – Dafina duket e mrekullueshme në imazhet e reja

S.B.

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...