Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Holanda dyfishon epërsinë, realizon Dumfries

Kombëtarja e Holandës ka gjetur edhe golin e dytë ndaj Kombëtares së Austrisë.

Denzel Dumfries ishte autori i golit që u realizua në minutën e 67-të, shkruan lajmi.net.

Pas një aksioni të shpejtë, i sapo inkuadruari Malen asistoi për Dumfries, i cili lehtësisht realizoi në portë.

Për më shumë shikoni golin: VIDEO

https://streamwo.com/U4RuP0G

Rezultati momental 2 – 0.

Postime të ngjashme

Incident në Lojërat Olimpike: Sporti debutues, skejtbordi sa nuk i solli lëndime të rënda Angelo Narvaezit

D V

Nga shënjestra e top klubeve evropiane, afër kalimit te Aston Villa

D V

Pas katër vitesh, merr fund kontesti gjyqësor mes Neymar dhe Barcelonës

D V

Ndryshime befasuese në VAR nga Liga Premier

D V

Kosova vazhdon të jetë në top 10 vendet e botës edhe në ditën e katërt me medalje në Lojërat Olimpike “Tokio 2020”

D V

Detajet e marrëveshjes ndërmjet Unitedit dhe Realit për Varane

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...