Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Honor shtyn lansimin e serisë V40 për vitin tjetër

Zhurnal Ads

Honor pritej që në dhjetor të lansonte serinë V40, megjithatë raportohet se brendi ka vendosur që kjo të shtyhet për në muajin janar 2021.

Deri më tani janë lansuar nga dy telefona të serive V, por kjo mund të ndryshojë pasi pritet lansimi i tre telefonave, transmeton KOHA.

GSMArena raporton se është një shqetësim i madh për serinë e re të Honor.

A do të ketë kapacitet kjo seri që të jetë konkurruese pa qenë nën Huaëein, megjithatë kjo pritet të shihet pas lansimit të V40.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Moto E7 në Evropë me specifika të mira dhe çmim tejet të lirë!

S.B.

TikTok ka gjurmuar përdoruesit

admin

‘Zbulohet’ OnePlus 9 – kështu duket telefoni i ri

S.B.

Flitej për një skemë e “çipit 5G në vaksina”: Inxhinieri zbuloi se për çfarë bëhej fjalë

S.B.

”Amazon” bashkohet me RED për të luftuar sëmundjet më të rrezikshme

S.B.

Çmimi i PS5 në internet shkon deri në 10 mijë dollarë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...