Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Hotelierët kërkojnë takim urgjent me kryeministrin Zaev

Shkup, 16 dhjetor, zhurnal.mk – Për shkak të masave të reja restriktive të sjella mbrëmë nga ana e Qeverisë në lidhje me objektet hotelierike, Oda e Pavarur e Hotelierëve sot kërkon takim urgjent me kryeministrin Zoran Zaev.

Hotelierët kërkojnë takimi të jetë i hapur edhe për media. Në mesin e kërkesave të tyre ata kërkojnë edhe një set masash të veçanta me ndihmë financiare e cila do të jetë vetëm për hotelierët.

Postime të ngjashme

Ziadin Sela: Zaev e ka patjetër të nxjerr të vërtetën për rastin “Monstra”

Bexhet Musliu

Ekskluzive / Ja e vërteta e deputetit “kauboj” të ASH-së nga Saraji!

Bexhet Musliu

Ahmeti pas mbledhjes: Të gjitha gjërat janë sqaruar, BDI-ja është më e unifikuar!

Bexhet Musliu

Ish kryeministri Georgievski këshillon se si të zgjidhet çështja me Bullgarinë

T E

Shkëmbi mbi fshatin Radozhdë të Strugës i rrezikshëm për banorët

T E

Sa të rezikuar jemi? Kroacia dhe Slovenia regjistrojnë rastet e para me variantin afrikano jugor

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...